Anjeli a duchovia

25. června 2007 v 21:04 | hyena555 |  Mágia(egyptska, cierna,...), Taoizmus,Anjeli,...

ANJELI

Meditácia

Představíte si sami sebe, jak přicházíte na místo, kde je Vám moc dobře, kde je krásně a klid. Volte přesnou trasu, nejlépe místo,které znáte. Jako příklad použiju moře - pláž. Takže - konkrétní cesta - jakkoliv nelogická bude třeba od dvěří Vašeho bytu, které dobře znáte dolů po schodech a jakmile otevřete dveře od domu, budete na pláži. Bude to ta nejhezčí pláže, jakou si umíte představit a možná se Vám odtud nebude chtít. Tak se tam můžete chvíli procházet ale nechoďte daleko, aby jste se neztratili! Poté kousek od Vás něco zahlédnete, přijdete blíž a ona to bude cedule. Taková tabule, na jakou se věší inzeráty a nabídky. Nebo to může mít podobu vývěsního štítu restaurace. Na té tabuli , nebo na tom štítu si představíte několik nabídek, jak tam inzerují a nabízejí své služby andělé. Jednu z těchto nabídek si vyberete a smažete ji, a nebo si utrhnete lístek s inzerátem. Chvíli budete u té tabule stát a čekat...Za chvíli by se k Vám měl připojit Vás anděl... Toho si představuje každý jinak a nedoporučuji si představovat nikoho konkretního... Pozdravte ho, poděkujte mu, že k Vám přišel a zeptejte se ho, jeslti Vám pomůže. Pokud máte pocit, že ne, nechte ho s díky odejít a počejte na jíného. Pokud ano, vezměte ho za ruku a odveďte si ho domů stejnou cestou, jakou jsem přišli. Doma se potom můžete z meditace vrátit a svého anděla by jste měli několik dní cítit vedle sebe, postupně se bude pocit vytrácet, ale anděl bude stále s Vámi!! Odejde, až bude vědět, že ho nepotřebujete, nebo ho sami propustíte. Pokud by jste měli s touto meditací problémy, je zde druhá možnost, s menším použitím fantazie.

Inzerát


Vezmete si papír a tužku, ujasněte si, k čemu Vašeho anděla budete potřebovat a napište inzerát podle Vašeho nejlepšíjho svědomí a vědomí:o) Příklad:
24 letá, bláznivá čarodejnice hledá anděla, který by jí pomohl stvořit sco nejhezčí a nejrozumější stránku o andělích, aby se i ostatní něco nového naučili. Potřebuji, aby se ke mě dostavil co nejrychleji, protože ji právě píšu a potřebovala bych, aby se všem líbila a něco jim přinesla. Zn: Svatozář podmínkou:o) Tento izerát napiště prosím na papír, který budete nostis tak týden v peněžence, nebo kapse. Zhruba během týdne se k Vám anděl dostaví :o) (někdy hned, nekdy později, pokud to jen zkoušíte a nic oprvadu nepotřebujete, nemusí přijít vůbec...)


DUCHOVIA


Biela paní


Mno takže je to nejznámější strašidlo v naší republice. Je to duch Perchty z Rožmberka, která žila v 15. století a za života jí její manžel způsoboval velké utrpení. Po své smrti se začala zjevovat jako postava v bílém plášti na různých hradech, hlavně na Rožmberku a taky v Českém Krumlově. Za noci chodí po hradbách a na chodbách chrastí klíči. Dcera Oldřicha II. z Rožmberka a Kateřiny z Vartemberka.
V roce 1449 byla proti své vůli provdána za krutého šlechtice Jana z Lichtenštejna, jenž ovdověl. Do manželství vstupovala bez lásky a s obavami. Právem - zlý manžel ji psychicky i fyzicky týral, o čemž svědčí korespondence. Ani otec, ani bratr jí však nemohli pomoci - tehdy bylo nemyslitelné, aby se žena vzepřela manželovi, byť s ní zacházel sebehůř. Záminkou k ukrutnostem se Lichtenštejnovi pravděpodobně stalo Perchtino věno, které měl po svatbě získat. Oldřich II. prý ale s vyplácením otálel. Nebohou Perchtu vysvobodila až manželova smrt. Jako vdova se natrvalo uchýlila k bratrovi Jindřichovi IV. z Hradce, kde se stala "dobrou vílou panství". Kruté životní zkušenosti prohloubily její pochopení pro neštěstí druhých; vykonala mnoho milosrdných skutků. Její zásluhou také v Hradci vyrostla část zámku, za což prý chudým vždy o Velikonocích přilepšovala - rozdávala teplé pokrmyvčetně sladké kaše. Toto "nasycení chudých"se v Jindřichově Hradci stalo uznávanou tradicí. Perchta zemřela roku 1476, smrtí ale její samaritánská činnost údajně neskončila.
Zakrátko po pohřbu Perchtu mnozí zahlédli jako průsvitné zjevení v bílých šatech. Objevovala se pokaždé s klíči za pasem, vždy v sídlech Vítkovců. Pokud jí na tváři zářil úsměv a na rukou měla bílé rukavice, zvěstovala rodu štěstí. Černé rukavice a smutný pohled přinášely neštěstí nebo smrt; červené požár. Bílá paní milovala děti a potomky příbuzných chránila. Když chůvy usnuly a nemluvňata plakala, vždy je potají konejšila. Zvláště si oblíbila posledního Rožmberka Petra Voka.
V Jindřichově Hradci se objevila před smrtí posledního zámeckého pána z Hradce, Jáchyma Oldřicha. V rudých rukavicích ji prý zahlédli před ničivým požárem zámku v roce 1773. Druhou ženou, jež mohla sloužit za předlohu jindřichohradecké bílé paní, je Markéta z Hardeka, druhá manželka Jindřicha II. z Hradce. Měli spolu čtyři syny a dceru. Po smrti manžela se vdova s dcerou uchýlila do kláštera v Českém Krumlově. Do Hradce prý přijížděla na návštěvu vždy bíle oděná . Je možné, že rozdávání pokrmů chudým na Zelený čtvrtek souviselo s její zbožností a byla to ona, kdo tuto tradici v Hradci zavedl. Zemřela v Krumlově roku 1369.

Poltergeist

Je to duch, který se vyžívá v tom, aby dělal největší randál, bordel, chaos.... Rozhazuje v domech i bytech věci, způsobuje hluk´.
PROJEVY : klepáním, schazuje talíře a knihy z polic, houpá s lustry, posouvá předměty a nábytek.....
Nemyslete si že se objevuje jen v zahraničí. Bylo dokázáno že se objevil i v České republice, přibližně na Brněnsku, kde se v jednom domě převrátil stolek, rozhoupaly hodiny, rozkýval se lustr.
Mno dá se říct že vědci jsou na toto krátcí a sami neumí určit jak tyto události vznikají a jak to mají vysvětlit.
čerpané z http://world-of-magic-super.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama