Čínsky horoskop,zverokruh (časť 4)

4. července 2007 v 13:05 | hyena555 |  Mágia(egyptska, cierna,...), Taoizmus,Anjeli,...

ČÍNSKY HOROSKOP

Vepř (Čínský název: ZHU)

Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Pes
Nebezpečná spojení: Vepř
Příznivá čísla: 1, 3, 4, 5, 8, 16, 18, 34, 41, 48
Roky: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007
Nejtypičtějším znakem Vepře je velká pracovitost, vysoká inteligence, nemalý umělecký talent a velmi dobré srdce, které občas někdo využije ve svůj prospěch. Vepř je plachý a nesmírně citlivá tvor, spíše se drží v ústraní, než aby se prosazoval nebo bojoval za svou kariéru. Člověk Vepř téměř nikdy neútočí, není agresivní, nerad se hádá a nevyvolává konflikty. V práci a zaměstnání je Vepř obdařen velkou pracovní výkonností. V zaměstnání se dokáže Vepř zakousnout tak, že nehledí a jde za svým cílem. Vepř se nedá snadno rozzuřit, ale pokud se to někomu přece podaří, pak je lépe mu okamžitě zmizet z očí. Vepř zuří a běsní s velkou vervou, napáchá kolem sebe nevídané škody, pak si většinou nic nepamatuje. Vepř miluje pravdu, pravdou je přímo posedlý. Nic ho neraní více než lež, která ho dokáže vždy rozzuřit do nepříčetnosti. Bezelstné a láskyplné oči Vepře se okamžitě promění ve zlý, nenávistný pohled, k fyzickému napadení pak není daleko. Miluje svou rodinu a děti, pro ně dokáže udělat a obětovat hodně. Vepř je od přírody diplomat, čehož dokážou ocenit jeho nadřízení. Často k němu přicházejí o radu, protože dokáže uzavírat velmi prospěšné a příznivé kompromisy. Vepř má obrovský smysl pro humor, dokáže se především smát sám sobě a dělat si sám ze sebe legraci.

Soulad

Krysa - Oba se snaží vytvořit pevný a mírumilovný domov, a většinou se jim to daří. Mají jasné představy o životě a rádi se o ně podělí.
Buvol - Mohou spolu vydržet, ale nikdy si mezi sebou nevytvoří siné pouto. Mají různé názory na život a liší se i v chování, občas to mezi nimi skřípe.
Tygr - Touží po tom, dělat si navzájem radost. Chápající Vepř se dokáže vyrovnat s náhlými výbuchy Tygra a ten je mu za to vděčný.
Zajíc - Vepř nikdy Zajíce zcela neprohlédne. Zahrnuje ho city a přepychem, který on miluje. Oba se cítí dobře a velmi se milují.
Drak - Drak dokáže Vepře inspirovat a podnítit k činu. Co se týká energie a fyzické námahy, jsou na tom oba zhruba stejně. Mají dokonce i společnou chybu. Snadno se nechají unést a neumí včas přibrzdit.
Had - Nedokážou se ocenit. Esteticky založený Had nesnáší sice upřímné, ale jednoduché Vepřovy způsoby a jeho vyvádí z rovnováhy Hadův chlad.
Kůň - Oba hledají v životě radost. Jsou družní, společenští a do určité míry mohou být jeden druhému prospěšní. Vychutnávají život do dna, nevyplácí se jim ovšem, že se ani jeden nezajímá o to, co přijde v příštích dnech.
Ovce - Jsou příkladem věrného a důvěrného vztahu. Oba si do manželství přinášejí to nejlepší ze své osobnosti a pečlivě se o sebe starají.
Opice - Jsou k sobě s Vepřem zdvořilí a ohleduplní, ale ve skutečnosti nejsou svým vztahem nijak fascinováni. Pro komplikovanou Opici je Vepř příliš průhledný a dobromyslný. On zase těžce nese její intrikaření.
Kohout - Mají mezi sebou mnoho věcí, na nichž se neshodnou, ale pokud jeden druhého obdivuje a váží si ho, dokážou se s tím vyrovnat.
Pes - Každý z nich si představuje život úplně jinak, mohou se však milovat. Vepř je dostatečně tolerantní a hledí na Psa jako na spolehlivého spojence.
Vepř - Nedovedou si být vzájemnou oporou, jsou příliš emocionální.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama