Programy na hudbu, video, obrázky, sťahovanie, čistenie, rozbalovanie, chat a volanie

2. července 2007 v 19:46 | hyena555 |  DOWNLOAD (filmy, knihy, programy,relax. hudba,...) - spojene s magiou a zahadami

DOWNLOAD - DOBRÉ PROGRAMÍKY

HUDBA :
Audacity (wav, aiff, mp3 a ine... S Audacity lze také editovat vaše zvuky použitím oříznutí, kopie , míchat audio stopy nebo použít efekty k vašim nahrávkám. Ďalej : přizpůsobitelný spektrogram, frekvenční analýzy a audio analýzy, vestavěné efekty,VST zásuvné efekty)
stiahni TU
Audiograbber (Audiograbber umí převádět audio stopy přímo do MP3 a WMA a zároveň odstraní tiché začátky a konce stop. Program dovede převést do MPEGu také staré desky či kazety, umožňuje stažení informací o CD z internetové databáze a mnoho mnoho dalšího)
stiahni TU
VIDEO :
VLC media player (Multimediální přehrávač, který neohromí svou jednoduchou grafikou (kterou však lze vylepšit skiny), ale svými možnostmi v přehrávání multimédií, tedy jak hudebních, tak i video formátů i s titulky. Program je schopný přehrávat také streamované video. Dokonce umožňuje vytvoření steam serveru v unicast, multicast, IPv4 nebo IPv6. Software zbytečně neubírá systémové prostředky a tak se hodí i pro starší PC a systémy. Ovládání je zajištěno jak přes klávesové zkratky tak pomocí grafického menu. Původní název tohoto programu byl VideoLAN Client.)
stiahni
TU
KMPlayer (Všestranný korejský video a audio přehrávač podporující širokou škálu kodeků a formátů. Má též plnou funkčnost pro přehrávání VLC/DVD. Ďalej : DVD přehrávání, Přehrává nekompletní nebo poškozené soubory (vadné rámce přeskakuje), Podpora velkého množství formátů (DVD, AVI, CD, SVCD, atd.), Podpora zařízení WDM (TV nebo kamera), Podpora kompresních souborů (rar, zip), AAC, OGG analyzátor/dekodér, Podpora image souborů (BIN/ISO/IMG/NRG), Různé obrázkové soubory (PNG,GIF, atd))
stiahni
TU
VSO DivxToDVD
(je cestou, jak jedním kliknutím převést všechny vaše filmy do formátu DVD, který přehrají všechny stolní DVD přehrávače. Program podporuje většinu známých formátů: DivX, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, AVI, WMV, DV a streamované formáty. Nová verze tohoto programu bude automaticky vytvářet menu s volbou titulek. Zatím program sám vytváří kapitoly a také umí video vypalovat na DVD média.)
stiahni TU
OBRÁZKY + 3D
DreamLight Photo Editor (DreamLight Photo Editor je program pro editaci digitálních fotografií a jiné bitmapové grafiky. Aplikace obsahuje různé zajímavé efekty, které můžete velmi snadno (pomocí myši) aplikovat na vaše digitální fotografie. K dispozici je 128 různých efektů. Hvězdná filtr (10 efektů), Umělecký filtr (8 efektů), Vodní filtr (10 efektů), Přechodový filtr (10 efektů), Barevný filtr (10 efektů))
stiahni TU
PhotoFiltre Studio (je kompletní editovací program pro fotografie. Jeho hlavní výhodou je cenová dostupnost a obrovská Spousta funkcí a možností, které budete jen těžko hledat u některých jiných programů. V programu můžete vytvářet náhledy na fotky pomocí filtrů, vkládat texty, rozmazávat, ostřit, importovat, slepovat fotky dohromady atd. Podporuje většinu obrazových formátů (.bmp, .bmp/rle, .gif, .jpeg, .png, .targa, .tiff, ico,). Nespornou výhodu je i český návod a fakt, že je k dispozici zdarma pro soukromé použití a výukové účely, pro komerční využití je nutná placená registrace po internetu)
stiahni TU
Xara3D 6.0 (Velmi rychlá tvorba trojrozměrných nápisů, které se hodí na buttony, reklamní bannery, apod. Velmi užitečnou vlastností je možnost exportovat do populárního formátu Macromedia Flash nebo šetřiče obrazovky. XARA 3D je jednoduchý, ale výkonný program pro tvorbu 3D grafiky a animací. Podporuje Flash (export ve formátu .SWF), umožňuje tvorbu spořičů obrazovky, animaci textů, ... .)
stiahni TU
SŤAHOVANIE :
BitComet 0.90 (je peer-2-peer program na sdílení a stahování souborů přes sít Bittorrent, což je asi nejpopulárnější p2p protokol, vytvořený pro vysokorychlostní distribuci souborů v řádu 100MB či jednotek GB. Program je velice účinný, čistý, rychlý a jednoduchý na používání Bittorrent klient. BitComet podporuje současně probíhající stahování, frontu stahování, výběr stahování přes torrent package, rychlý přehled, chat, virtuální paměť na hard disku, omezovače rychlosti stahování, mapování portů, proxy, IP filtr a další.)
stiahni TU
USDownloader (Tento program je snad samozřejmostí pro každého správného "tahače". Umí totiž naprosto bezproblémově stahovat soubory z veřejných serverů na sdílení souborů, jako jsou rapidshare.de, filefactory.com a další. Kdo se pokoušel stahovat nějaké soubory z těchto serverů bez zakoupení placeného účtu, tak jistě ví, že je takové stahování utrpení. Velmi často musíte čekat několik hodin, až se uvolní socket pro naši zemi či až se obnoví limit pro stahování se stejné IP. USDownloader totiž udělá téměř vše za vás. Stačí zadat adresu souboru, který chcete stáhnout, cíl kam ho stáhnout a program již vše zařídí sám. V pravidelných intervalech se bude pokoušet soubor stáhnout. U některých serverů vás ještě požádá o přepsání kódu z obrázku. Do USDownloaderu je možné přidat podporu pro nově zprovozněné servery v podobě zásuvných modulů.Program je dále vybaven obrovskou databází překladů, mezi nimiž nechybí ani čeština.)
stiahni TU
YouTube Downloader 2.3 (Aplikace na stahování videí z oblíbeného serveru YouTube.com a ukládání těchto videí v použitelném formátu AVI a MPEG (program provede konverzi z formátu FLV, ve kterém jsou videa na serveru uložena). Stačí zadat adresu, ze které chcete video stáhnout a formát, do kterého uložit. Proč zbytečně zesložiťovat tak jednoduchou věc?)
stiahni TU
Čeknito (poznám jednu stránku na ktorej zadáš URL videa a sosáš)
nájdeš TU
ČISTENIE :
Ad-aware 2007 7.0.1.3 (Jedná se o Freeware, který vám odhalí všechny nejrozšířenější Spywary - tedy programy, které bez vašeho vědomí používají připojení k internetu. Tento způsob je často využíván k zasílání více či méně osobních údajů o uživateli počítače a jejich další užívání si dokáže dnes již každý představit. Věci, které do vašeho počítače nepatří, mohou být okamžitě vymazány. Jako zajímavý doplněk k programu může být komponenta Ad-watch, který běží na pozadí a kontroluje registry. V okamžiku, kdy se na počítači objeví nějaký Spyware, tak je okamžitě odblokován. Zdarma stáhnutelná verze určena pro nekomerční využití tuto součást neobsahuje. Nová verze 2007 přináší znatelné zrychlení kontroly disku a menší spotřebu systémových prostředků u komponenty Ad-watch.)
stiahni TU
TuneUp Utilities 2007 6.0.2200 (TuneUp Utilities je optimalizační sada nástrojů pro zlepšení výkonu vašeho počítače, opraví problémy a pomáhá vám přizpůsobit váš systém vašim potřebám. Kombinuje důležité aspekty z konfigurace systému, bezpečnosti, čištění a údržby pod moderním rozhraním. Můžete odstranit zbytečné soubory z vašeho harddisku, čistit a optimalizovat registr, obnovit vymazané soubory, optimalizovat paměti a mnohem více. Navíc můžete analyzovat váš systém, přijmout automatické návrhy pro potenciální zlepšení výkonu a dívat se na detailní hardwarovou informaci. Ďalej : uninstaller, editor registrů, úkolový manažer, nástroje pro obnovení)
stiahni TU
ROZBALOVANIE :
Total Commander 7.01 (Pravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažer, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost. Produkt není třeba příliš představovat, takže k jeho funkcím jen ve zkratce: dvě okna adresářových struktur vedle sebe, podpora více jazyků, rozšířené funkce vyhledávání, porovnávání a synochronizace souborů, rychlý náhled, prohlížení archivačních formátů: ZIP, ARJ, LZH,RAR, UC2, CAB, TAR, GZ, ACE, možnost otevřít jen částečně stažené ZIP archívy (v průběhu stahování), vestavěný FTP klient, přístup na zařízení Pocket PC, možnost zadat regulární výrazy ve vyhledávání, záložky pro jednotlivá okna (tabbed interface), ikony pro zobrazení historie a adresářového menu, zobrazení náhledů obrázků, uživatelem definované sloupce, tisk z výpisu souborů, prohlížeč HTML a Unicode souborů)
stiahni TU
7-Zip 4.42 (Programem můžete získat až o 10 procent lepší kompresi než PKZip a WinZip.
7-Zip vytváří archívy plně kompatibilní s ostatními ZIP utilitami. Používá však pouze "Store" a "Deflate" metody komprese. Pro dekomprimaci umí použít navíc metodu "Implode".
Menší nevýhodou je nemožnost pracovat s archívy rozdělenými do více souborů a s většinou samorozbalovacích (SFX). Tyto nevýhody ovšem do jisté míry odstraňuje poslední beta verze programu)
stiahni TU
Alzip 6.7 (Program umí pracovat s více než třiceti kompresními formáty. Vedle standardních formátů jako jsou ZIP či ARJ umí ALZip otevírat i ISO a BIN obrazy kompaktních disků či virtuální CD formátu LCD. ALZip umí samozřejmě archivy i vytvářet a to včetně SFX samorozbalovacích souborů. Mezi další funkčnosti programů patří rozdělování archivů do menších souborů, integrace s antivirovým softwarem, zrekonstruování zapomenutých hesel ZIP souborů či možnost spouštění programu z příkazové řádky. Celkově se jedná o velice povedený program s intuitivním ovládáním, který rozhodně stojí za vyzkoušení)
stiahni TU
CHAT A VOLANIE :
Skype 3.2.0. 163 (Skype je konečně opravdu dokonalý nástroj pro telefonování po internetu. Umožňuje bezplatně telefonovat z jednoho počítače na druhý a potřebujete k tomu jen solidní připojení, mikrofon a reproduktory. Na Skype je nejlepší, že opravdu funguje. Většina jeho konkurentů vyžaduje mnoho složitého nastavování a nakonec stejně neprojde přes váš firewall či NAT. Skype stačí jen nainstalovat, vybrat si přezdívku a telefonovat. Navíc je Skype posunut více do pozice Instant Messengerů a můžete tak vyhledávat v seznamu registrovaných uživatelů, vytvářet si seznam přátel a navíc přímo z programu i klasicky chatovat s uživateli bez mikrofonu. Naprosto bez problémů funguje také konferenční hovor, který pracuje stejně svižně jako běžný hovor. Pokud máte strach o kvalitu zvuku ... nemějte. Je prakticky dokonalý a záleží jen na kvalitě vašich reproduktorů a mikrofonu. Ďalej : program je zdarma a bez reklam, komunikace je šifrovaná, kompletně lokalizován do češtiny)
stiahni TU
ICQ 6 Atlas (Velice populární komunikační program ICQ ("I seek you") vám umožní bavit se se svými kamarády či kolegy v reálném čase, posílat soubory, hledat si přátele a mnoho dalšího. Program vás zároveň upozorňuje na narozeniny Vašich ICQ přátel, nebo prostě na cokoliv, na co nechcete zapomenout, Již od verze 4 obsahuje funkci s názvem ICQ Xtraz. Pod tímto označením se skrývá systém plug-inů, který umožní výrazně upravit celý program a nahrávat si nové a nové funkce. Xtraz tak přináší například zcela nové hry, které lze hrát přímo z ICQ nebo možnost zobrazovat vlastní obrázek při komunikaci s kamarády. Posléze ICQ přidalo podporu hlasové komunikace, ve které ICQ dříve výrazně zaspalo a nechalo se tak porazit programem SkypeHlasovou funkci doplnilo o Push2Talk, tedy okamžité spojení s volanou osobou po stisknutí tlačítka. Další příjemná změna je možnost používat ENTER k odeslání zprávy, tak jak je to u ostatních komunikátorů (lze změnit v nastavení))
stiahni TU

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Stiahli ste si nejaký program ??

Ano
Nie
Ešte si vyberám

Komentáře

1 dark_flower dark_flower | E-mail | 6. července 2007 v 13:42 | Reagovat

super stranka  :O))

2 hyena555 hyena555 | E-mail | Web | 6. července 2007 v 14:12 | Reagovat

diky =)

3 Kaťooo;D Kaťooo;D | 11. července 2007 v 21:37 | Reagovat

hezky...pridaj ece nejake:)

4 rumburak rumburak | 14. července 2007 v 18:11 | Reagovat

perfektna stranka je slabe slovo

5 nikuska nikuska | 26. července 2007 v 19:52 | Reagovat

jjj..very good..az sa bojiiim

6 hyena555 hyena555 | E-mail | Web | 7. srpna 2007 v 14:46 | Reagovat

preco sa bojis ?? :D

7 ernestok ernestok | 14. srpna 2007 v 11:33 | Reagovat

nice

8 L.ise.i L.ise.i | Web | 26. dubna 2008 v 17:02 | Reagovat

Ahoj prosimtě kam se ukládají ty stažený věci u USDownloader ?

9 michal michal | E-mail | 7. ledna 2010 v 18:03 | Reagovat

tyjo nejdřív sem čekal že to sou viry jako všude jinde ale byl sem mile prekvapen jenejlepsi  ten DreamLight Photo Editor

10 hmm... hmm... | 14. ledna 2010 v 10:44 | Reagovat

nic moc teda čekala sem víc....

11 KennCalk KennCalk | E-mail | Web | 14. května 2017 v 13:00 | Reagovat

Viagra Impuissance Prezzi Propecia Finasteride 1mg Can Cephalexin Affect Your Birth Control Canada Viagra No Presciption  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Buy Viagra Cialis Online Canada

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama