Únosy - ufo

1. července 2007 v 23:27 | hyena555 |  UFO a cesty do vesmíru

ÚNOSY UFO

Slyšíme o tom často, je zjištěno mnoho případů, kdy se člověk stal obětí záhadných tvorů. Jak probíhala tato setkání se čtvrtým druhem?(jak často nazývají vědci UFO) Jde skutečně o reálné zážitky? Jsou způsobeny výskytem cizích bytostí nebo pouze o zatím nepoznaný jev týkající se našeho podvědomí?
Tyto a další otázky zajímají snad každého. Ovšem výpovědi ĺidí, kteří se stali uneseným, jsou zpochybňovány. Pro realisty jsou označováni tito lidé jako toužící po slávě a penězích. Možná tomu tak je, ale nedávný průzkum potvrdil, že většina z nich neinformovali o únosu novináře, nebo žurnalisty, ale nějakého psychologa nebo psychiatra, protože se nemohou smířit se zážitkem, který je provázel.
A jak setkání s mimozemšťany probíhá? Většinou lidé sledovali nějaké podivné zářící těleso na obloze a poté jako by byli vtáhnuti do ononé věci. Přitom přestali fungovat snad všechny fyzikální zákony, jako gravitace, nebo prostě unesení prolétavali zdí. Většinou před únosem zahlédnou nějakou postavu. svědčení jsou obvykle stejná: malá šedá osoba, výška kolem jednoho metru, zvláštní tvar hlavy s černýma, mandlovýma očima, do kterých je těžko pohlédnou. Když jsou k tomu lidé donuceni, je to ještě horší, než jakákoliv fyzická mučení.Poté jsou převezeni na ,,kosmickou loď", kde na nich bytosti provádějí pokusy. Někdy se snažili UFO i křížit rasy a tak u žen někdy probíhá ,,falešné těhotenství." Poté jsou dotyční zase přemísťeni na Zem, přičemž je často provází paměťová amnéze. U některých lidí se únos opakuje pravidelně a na části z nich zůstavají fyzické stopy.
Tohle jsou některé z vysvětlení, proč někteří lidé tvrdí, nebo si myslí, že byli uneseni UFO:
Psychologická vysvětlení
- výmysl, touha po zviditelnění, finanční efekt
- potlačené zneužívání. Oběti zneužívání z dětství trpí podobnými problémy. Únosy pak mohou být krycím zážitkem, vybavujícím se a kryjící zneužití v minulosti v pozměněné podobě.- hysterická nákaza. Lidé věří, že se jim něco stalo, pokud jsou si vědomi, že se totéž stalo i jiným.
- hypnogické a hypnopomické stavy, čas mezi vědomím a spánkem a spánkem a vědomím. V tomto stavu je člověk paralyzovaný a může prodělávat živé sny - vůle věřit. Někteří lidé chtějí být unesenými, přesvědčují se, že byli unesení.
- spiritismus. V současnosti mohou styky s cizími bytostmi nahrazovat duchy ze spiritistických sezení. halucinace. Obrazy dříve uložené do paměti nebo do fantazie spletené dohromady.
- fantazie. Lidé mají sklony k fantazii, k vyprávění svých erotických nebo dramatických dobrodružství.
- vliv hypnózy. Samotné používání hypnózy v rukou nepovolaného praktika může vyvolat příběh o únosu.
- stigmata. Jizvy aj. fyziologické následky mohou být vyvolány psychickými představami u velmi senzitivních osob, nebo ve stavu jiného stavu vědomí.
Psychiatrická vysvětlení
- potíže vznikají z organického poškození mozku nebo z vážných duševních poruch
- psychóza. Zážitky o únosu mohou být součástí duševní nemoci.
- mnohočetná porucha osobnosti.
- psychogenický stav amnézie. Obdoba mnohočetné poruchy osobnosti s epizodou ztráty časového úseku z paměti. Pokus nahradit nesnesitelné záležitosti těmi, jež se dají psychologicky snadněji zvládnout.
- dočasně přerušená funkce mozkového laloku. Elektrické výboje a el. nabité částice v atmosféře, které vznikají třeba jako důsledek tektonického napětí země při tření zemských desek a ker o sebe, mohou stimulovat dočasnou nestabilitu mozkového laloku, a vést člověka k halucinacím. Může jít také o důsledek dočasné epilepsie.
Kulturní vysvětlení
- touha po dítěti. Zážitky o únosu a sexuálních vyšetřeních apod., mohou být důsledkem posedlých fantazií, založených na touze po dítěti.
- vliv science-fiction. Představy o únosech mohou být vlivem sci-fi filmů a knih.
- folklór. Povídky o únosech se vyskytovaly po celou zaznamenanou historii, jsou popsány v mýtech a legendách.
Exotická vysvětlení
- kolektivní nevědomí. Zážitky obsahují jisté archetypální vzpomínky, dané všem lidem.
- trauma zrození. Zážitky únosu se podobají traumatickým prožitkům z doby narození. - alternativní skutečnosti. Lidská mysl může jistým způsobem vytvořit fyzickou realitu duševními procesy.
Keď sa auto zošmyklo z opustenej hradskej v Marylande zastalo, ohromený Steven Kilburn videl blížiť sa z blízkeho poľa tri postavy. V hypnóze vypovedal: "Sú malé, nesiahajú mi po ramená. Vidím ich tváre, sú biele ako krieda. Vyzerajú ako gumové. Je tam jeden, to je ich šéf. Oči má naozaj lesklé, vyzerajú čierne. Nevidím zrenice. Hlavu nemá guľatú, podobá sa obrátenej slze. Má nos ako drobnú, trocha vyvýšenú kôpku a dve maličké dierky ako po špendlíkoch."
Väčšina ľudí, ktorí tvrdia, že ich uniesli mimozemšťania, ich popisujú ako nízkych len meter či meter dvadsať. Zdôrazňujú však, že náčelník skupiny je o niečo vyšší. Niektorí udávajú, že cudzie bytosti majú veľké, kopulovité hlavy na malých trupoch, štrbiny namiesto očí a dlhé, tenké ruky a prsty.
Všetky obete uvádzajú, že pociťovali strach, keď sa k nim približovali bytosti so zvláštnym vzhľadom. No rozprávajú aj o takmer upokokujúcej omámenosti či ochromení, do ktorých ich azda uviedli cudzinci. Barney Hill spomína: "Vystupoval som z auta a položil na zem jednu nohu. Vedľa mňa stáli dve bytosti a pomáhali mi z voza. Cítil som sa veľmi uvoľnene, ale aj veľmi naľakane."
Štyridsaťpäťročný majster z lodeníc Charles E. Hickson bol jedného večera v roku 1973 na rybačke. On a jeho spoločník spozorovali podlhovastý oválny predmet s blikajúcimi modrými svetlami. Vznášal sa asi 3/4 metra nad zemou. Potom sa vraj "zdanlivo otvoril, hoci nemal nijaké dvere, a zniesli sa z neho tri bytosti". Hickson bol veľmi prestrašený a neveril vlastným očiam. jeho priateľ pri pohľade na to omdlel. Hickson zostal stať celý strnulý. Ako spomína, dvaja mimozemšťania ho zdvihli a skupina vkĺzla späť do vesmírnej lode.
Whitley Strieber nevedel presne vysvetliť, ako sa dostal 26. decembra 1985 v noci na vesmírnu loď. Ako povedal, ocitol sa zrazu v lesnatej oblasti ako zajatec dvoch cudzích votrelcov. Vzápätí ho zdrapili zo zeme: Videl som vetvy rýchlo sa hýbať pred tvárou, potom sa mihať vrcholce stromov. "Zrak mi zakryla šedá dlážka, ktorá sa mi vyšmykla spod nôh ako točňa." Čoskoro sa ocitol na stole v "malej operačnej sále, obkolesený bytosťami z iného sveta." Väčšina tých, čo hlásia svoj únos mimozemšťanmi, si spomína, že ich zaniesli do jasne osvetlenej miestnosti a podrobili bolestivej telesnej prehliadke. Charles Hickson povedal, že telo mu preskúmal prístrojom, vyzerajúcim ako veľké oko. Betty Hillová uviedla, že jej zobrali vzorky kože z paže, vlasov, ušného mazu a nechtov. Betty Hillová i Betty Andreassonová, ďalšie údajné obete únosov, tvrdili, že ich vyšetrovali prístrojom, z ktorého vyčnievali dlhé drôty s ihlovitými špičkami. Každej zapichli jednu z ihiel do pupka, čo únosca Hillovej nazval "Skúškou tehotenstva" Niektorí výskumníci UFO to vysvetľujú ako postup na odobratie vajíčka z materských orgánov. Muži rozprávali o podobných skúsenostiach. Niektorí tvrdia, že ich prinútili k pohlavnému styku s vesmírčankami. iní spomínajú, že ich trápili prístrojom na odobratie spermií. V najmätúcejších prípadoch ide o mladé ženy, ktoré počas údajného stretnutia s cudzími bytosťami podrobili akémusi umelému oplodneniu. Dostali sa do druhého stavu, lenže neskôr zistili, že už v ňom nie sú. Tieto ženy si v hypnóze spomenuli na druhé stretnutie s mimozemšťanmi a ďalší gynekologický zákrok. Vyšetrovatelia únosov UFO sa domnievajú, že teraz šlo o odstránenie plodu kríženca.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Veríte v UFO ??

Ano
Nie

Komentáře

1 Nera Nera | Web | 1. července 2007 v 23:28 | Reagovat

Přihlaš se prosím na mé stránky jako učitel či žák.Budu ti mocinky vděčná za přihlášení.Jestli máš rád(a)Harryho Pottera tak se účo přihlaš nebo se aspoň mrkni.Díkec a dobrou nebo dobré ráno či dobré odpoledne:-)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama